Gebze çevresi, yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere, değerli gelinlerimizin düşlerini gerçekleştirebilmek için uzun yıllardır yüksek memnuniyet odaklı bir hizmet veriyoruz. Tasarımlarımız benzersiz ve büyüleyici. TK Gelinlik kişiye özel tasarımları ve hazır modelleriyle en çok beğenilen Gebze gelinlik mağazalarının başında geliyor. En büyük farkımız, mağazamızdaki gelinliklerin tasarım ve üretiminin tamamen bize ait olmasıdır. İşte bu da TK Gelinlik ayrıcalığıdır.

Deneyim

Gelinlik sektörüne yıllarımızı verdik ve engin bir deneyim kazandık. Sadece Türkiye değil, Almanya, Hollanda ve Fransa’daki gelinlerimiz için de tasarımlar yapıyoruz. Bugüne dek gerek yurt içi gerekse yurt dışı siparişlerimizin tamamını büyük bir başarıyla ve övgüler alarak teslim ettik. TK Gelinlik kendi sermayesiyle kurulmuş bir firma olmasının yanı sıra kadın girişimci statüsünü taşır. Henüz bir destek almaksızın kendi sermayesiyle faaliyet göstermektedir.

Hizmetler

Gebze TK Gelinlik mağazamızda özel dikim ve hazır modellerimizle birlikte gelinlik kiralama hizmeti de sunuyoruz. Kişiye özel tasarımlarımızı dilerseniz satın alabilir veya kiralayarak kullanabilirsiniz. Gelin adaylarımız, hazır modellerimizi deneyerek kendine en yakışan modeli rahatlıkla bulabiliyor. Siz seçiminizi yaptıktan sonra gelinliğinizi düğüne kadar hazır hale getirmek de bize kalıyor. Provalarımıza büyük önem veriyoruz ve yaklaşık 3 prova sonrası gelinliğinizi teslim ediyoruz.

Tasarım / Tarz

TK Gelinlik’te her tarza hitap edebilen zengin bir gelinlik kreasyonumuz var. Kişiye özel tasarımlarımız kadar kare yaka, Helen, A kesim ve prenses modellerimiz de gelin adaylarının beğenisini topluyor. Hiç aklınızda olmayan farklı modelleri, zarif vintage gelinliklerimizi ya da özel transparan tasarımlarımızı deneyerek göz kamaştırabilirsiniz. Tesettür gelinlik modellerimizi de geniş bir yelpazede hazırladık. Ayrıca büyük boy gelinlik tasarımlarımız da mevcut. Beğendiğiniz farklı bir model olursa rahatlıkla dikebiliriz.

Ek Hizmetler

TK Gelinlik’te seçtiğiniz gelinlik modeliyle uyumlu diğer ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Dilediğiniz duvağı, tacı, gelin buketini ve keseyi size ücretsiz olarak kiralıyoruz. Kına gecesi şıklığınızı da unutmuyor ve bindallınızı da ücretsiz şekilde size sunuyoruz. Damat yaka çiçeği gibi aksesuarlar da gelin paketimizin içindeki ücretsiz kiralama yapabileceğiniz diğer ürünlerimiz. Ayrıca nişanlık, kaftan ve kınalık gibi modelleri size özel tasarlayabiliriz.

Hayalindeki gelinliğe kavuşmak isteyen Gebzeli gelin adayları mutlu günleri için mağazamızı ziyaret ediyor. Bütçenize, vücut ölçülerinize ve zevklerinize uygun gelinlik modelini muhakkak bulacağınız TK Gelinlik çatısı altında sizleri bir aile gibi kucaklamak için sabırsızlanıyoruz. Masalsı gelinlik modellerimizi görmek ve TK Gelinlik fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için sayfanın altındaki bilgilerimizden bize ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Randevu almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.